Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Новини

Всі заклади освіти Кам`янського готові до нового навчального року Всі заклади освіти Кам`янського готові до нового навчального року

Минулого навчального року департамент з гуманітарних питань міської ради запровадив рейтингову оцінку діяльності загальноосвітніх навчальних закладів міста. Одним із вагомих критеріїв даного рейтингу є оцінка стану підготовки установ освіти до нового навчального року. Нещодавно фахівці департаменту здійснили  перевірку стану готовності шкіл, дитячих садків та позашкільних закладів.

19 серпня 2017
У Кам`янському пройшли змагання серед людей з особливими потребами У Кам`янському пройшли змагання серед людей з особливими потребами

17 серпня у Кам`янському пройшов спортивно-масовий захід для людей з особливими потребами, присвячений Дню Незалежності України.     

19 серпня 2017
Керівництво Кам`янського звернулось до ПАТ «ДМК» щодо усунення надмірних викидів забруднюючих речовин Керівництво Кам`янського звернулось до ПАТ «ДМК» щодо усунення надмірних викидів забруднюючих речовин

З початком роботи ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» стало помітним значне збільшення забруднюючих викидів у повітря. Кам`янський міський голова Андрій Білоусов, стурбований занепокоєнням мешканців міста, доручив управлінню екології та природних ресурсів міськради вжити необхідних заходів для покращення екологічної ситуації.

19 серпня 2017
Кам`янське відвідали представники товариства «GIZ» Кам`янське відвідали представники товариства «GIZ»

18 серпня у Кам`янському  з робочим візитом побували представники Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ».  Вони взяли участь у нараді під головуванням заступника міського голови, керуючої справами виконкому міської наради Тетяни Завгородньої. Разом із керівниками структурних підрозділів міської ради, які надають соціальну підтримку переміщеним особам, представниками міського центру зайнятості та Пенсійного фонду, європейські фахівці обговорювали проблеми переселенців із Донецької та Луганської областей, які на сьогодні проживають у Кам`янському.

19 серпня 2017
Рейдовий захід по модульному містечку Кам’янського Рейдовий захід по модульному містечку Кам’янського

Днями службою у справах дітей адміністрації Дніпровського району Кам’янської міської ради спільно з ювенальною превенцією Дніпровського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області проведено рейдовий захід по модульному містечку для внутрішньо переміщених осіб, що розташоване по бульвару Героїв. 

18 серпня 2017
Знову бібліодесант у дитячому садочку Кам’янського Знову бібліодесант у дитячому садочку Кам’янського

Дуже важливо залучити дитину до книги з дитинства. Саме тому бібліотеки Кам’янського співпрацюють з дитячими  закладами.

18 серпня 2017
Кам`янський спортсмен став чемпіоном Європи з легкої атлетики Кам`янський спортсмен став чемпіоном Європи з легкої атлетики

Відомий легкоатлет із Кам`янського, багатократний чемпіон України і світу, член національної збірної України Василь Карпович став переможцем Чемпіонату Європи з легкої атлетики серед ветеранів, який цього року проходив у місті Орхус (Данія).

18 серпня 2017
Кам’янські рятувальники провели профілактичний рейд щодо правил безпечної життєдіяльності в літню спекотну пору року Кам’янські рятувальники провели профілактичний рейд щодо правил безпечної життєдіяльності в літню спекотну пору року

17 серпня співробітники 9-ої державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій різного роду, а також пожеж у житловому секторі, екосистемах, загибелі людей на водоймах провели профілактичний рейд серед населення Дніпровського району міста Кам’янського.

18 серпня 2017
У Кам`янському працює територіальний сервісний центр МВС У Кам`янському працює територіальний сервісний центр МВС

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України в усіх регіонах країни створено центри надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ.

18 серпня 2017
В Кам`янському презентували популярну фітнес-програму «KANGOO JUMPS» В Кам`янському презентували популярну фітнес-програму «KANGOO JUMPS»

«Джамп фітнес» – це сучасна фітнес-програма з використанням «стрибучих» черевиків  «KANGOO  JUMPS».

18 серпня 2017
У заміському спортивно-тренувальному таборі Кам`янського завершився перший літній сезон У заміському спортивно-тренувальному таборі Кам`янського завершився перший літній сезон

З 15 червня по 17 серпня поточного року на березі Єлизаветівського котловану працювало перше наметове містечко, де кам`янські спортсмени перебували і проводили навчально-тренувальні збори.

18 серпня 2017
Кам`янське готується до Дня міста Кам`янське готується до Дня міста

Робоча нарада з питань підготовки до святкування Дня міста відбулася 17 серпня під керівництвом міського голови Андрія Білоусова.

18 серпня 2017
Виконком Кам`янської міської ради розгляне на черговому засіданні 15 блоків питань Виконком Кам`янської міської ради розгляне на черговому засіданні 15 блоків питань

На черговому засіданні, призначеному на 23 серпня, виконавчий комітет Кам`янcької міської ради розгляне 15 блоків питань.

17 серпня 2017
У Кам’янському забезпечується медична реабілітація учасників АТО У Кам’янському забезпечується медична реабілітація учасників АТО

Однією з важливих форм соціальної підтримки учасників антитерористичної операції є медична реабілітація. 

17 серпня 2017
У віддаленому районі Кам`янського відроджують до життя соціально-культурні об`єкти У віддаленому районі Кам`янського відроджують до життя соціально-культурні об`єкти

Дві порожніх будівлі – клуб і спорткомплекс, що по вулиці Колеусівській, №3 і №7, які перебували у власності ПАТ «Євраз ДКХЗ», переходять у розпорядження міста.

17 серпня 2017
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»