Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Новини

Вітання Кам`янського міського голови Андрія Білоусова з Днем Національної гвардії України Вітання Кам`янського міського голови Андрія Білоусова з Днем Національної гвардії України24 березня 2017 Кам`янський міський голова Андрій Білоусов вітає працівників Служби безпеки України з професійним святом Кам`янський міський голова Андрій Білоусов вітає працівників Служби безпеки України з професійним святом24 березня 2017 Лідери молодіжного руху Кам’янського розвивають організаторські здібності Лідери молодіжного руху Кам’янського розвивають організаторські здібності

На базі економічного коледжу Дніпровського державного технічного університету відбулося позачергове виїзне засідання Молодіжної ради міста у форматі семінару-тренінгу на тему: «Розвиток комунікативних і організаторських здібностей лідерів студентського та учнівського самоврядування».

24 березня 2017
У Кам’янському обговорювали питання безпечної життєдіяльності У Кам’янському обговорювали питання безпечної життєдіяльності

23 березня в Кам’янському відбулося чергове засідання міської координаційної ради з безпечної життєдіяльності населення. Очолив засідання перший заступник міського голови, голова координаційної ради Олександр Чернишов.

24 березня 2017
Місячник боротьби з туберкульозом розпочався в Кам’янському Місячник боротьби з туберкульозом розпочався в Кам’янському

24 березня відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Головна мета цієї дати – привернути увагу спільноти до епідемії небезпечного захворювання, яка є однією з найактуальніших медичних проблем сьогодення.

24 березня 2017
У Кам’янському триває профілактична акція щодо запобігання сімейному насильству У Кам’янському триває профілактична акція щодо запобігання сімейному насильству

З початку року в Кам’янському відбулася низка інформаційно-просвітницьких заходів у рамках профілактичної акції щодо запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми. Метою проведення акції є привернення уваги громадськості до цієї актуальної для українського суспільства проблеми.

24 березня 2017
Кам’янське готується до літнього оздоровлення дітей Кам’янське готується до літнього оздоровлення дітей

Виконавчий комітет Кам’янської міської ради прийняв рішення про організацію в місті оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року.

24 березня 2017
У бібліотечній «Школі виживання» розповідали, як уникнути маніпулювання У бібліотечній «Школі виживання» розповідали, як уникнути маніпулювання

23 березня відбулося чергове засідання у «Школі виживання» при центральній бібліотеці імені Т.Г.Шевченка для молоді Кам’янського.

24 березня 2017
Керівництво «Міськводоканалу» відзвітувало перед міським головою про роботу особистого кабінету абонента Керівництво «Міськводоканалу» відзвітувало перед міським головою про роботу особистого кабінету абонента

22 березня на черговому засіданні виконкому міської ради Кам'янський міський голова Андрій Білоусов доручив директору комунального виробничого підприємства «Міськводоканал» Кирилу Савченку відзвітувати з питання відновлення роботи особистого кабінету абонента. Ця функція дає можливість споживачам бачити на екрані свого монітора всі дані, здійснювати платежі, вносити показання з приладів обліку.

23 березня 2017
У Кам’янському допомагають захистити права споживачів У Кам’янському допомагають захистити права споживачів

Одним із пріоритетних завдань відділу споживчого ринку та захисту прав споживачів Кам’янської міської ради є запобігання правопорушенням у торговельній сфері.

23 березня 2017
Кам`янський міський голова нагороджений Почесною грамотою Української Спілки ветеранів Афганістану Кам`янський міський голова нагороджений Почесною грамотою Української Спілки ветеранів Афганістану

22 березня, на початку чергового засідання виконкому Кам'янської міської ради, голова міської громадської організації «Союз ветеранів Афганістану» Олег Качуровський вручив міському голові Андрію Білоусову Почесну грамоту – за багаторічну громадську благодійну діяльність, активну життєву позицію, спрямовану на вирішення проблем воїнів-афганців, інвалідів війни та членів сімей загиблих.

23 березня 2017
Протягом квітня в Кам’янському відбудеться низка молодіжних акцій, конкурсів та фестивалів Протягом квітня в Кам’янському відбудеться низка молодіжних акцій, конкурсів та фестивалів

Департамент з гуманітарних питань міської ради повідомляє про загальноміські заходи, які планується провести в Кам’янському протягом квітня 2017 року.

23 березня 2017
У Кам`янському розпочато підготовку до весняного призову У Кам`янському розпочато підготовку до весняного призову

Виконком Кам’янської міської ради прийняв рішення про черговий призов громадян міста на строкову військову службу у квітні – травні 2017 року. Рішенням затверджені основний та резервний склад міської призовної комісії, а також перелік підприємств, установ та організацій міста, яким рекомендовано виділити технічних працівників і автотранспорт для забезпечення проведення призову.

23 березня 2017
Міська організація ветеранів відзначила ювілей Міська організація ветеранів відзначила ювілей

22 березня в Кам’янському відбулися урочисті збори з нагоди 30-річчя громадської організації «Міська рада ветеранів України». У залі Центру позашкільної роботи та дитячої творчості зібралися ветерани міста, а також почесні гості – депутати обласної та міської рад, помічники народних депутатів, керівники підприємств та установ, представники громадськості.

23 березня 2017
На засіданні виконкому Кам’янської міської ради На засіданні виконкому Кам’янської міської ради

22 березня в Кам’янському відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, яке очолив міський голова Андрій Білоусов.

22 березня 2017
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»