Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Склад

Створено: 2016-01-25 18:57:41Оновлено: 2017-05-16 12:11:03

Члени виконавчого комітету Кам'янської міської ради VIІ скликання
 
№ п/п
П.І.Б.
Посада

1.          

БІЛОУСОВ 
Андрій Леонідович

Кам'янський міський голова
2. ЗАЛЕВСЬКИЙ 
Олександр Юрійович
секретар Кам'янської міської ради

3.

ЧЕРНИШОВ
Олександр Анатолійович

перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

4.          

ЗАВГОРОДНЯ
Тетяна Жоржівна

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керуючий справами виконавчого комітету міської ради

5.          

МАСЛЕНКОВ 
Олександр Васильович

 

6.
ШПАЛЯРЕНКО
Олександр Анатолійович
заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

7.       

КОЛІСНІЧЕНКО 
Світлана Сергіївна

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, голова адміністрації Південного району

8.    

ЛИСЯК 
Юрій Анатолійович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, голова адміністрації Заводського району

9.     

САУСЬ 
Олександр Васильович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, голова адміністрації Дніпровського району

10.            

БАРКОВ 
Олег Геннадійович

заступник директора приватного підприємства «Баглій ІХ», від міської організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»

11.  

ГУПАЛО 
Олег Семенович

перший заступник голови правління – технічний директор ПАТ «ДніпроАЗОТ»

12.     

ЄФРЕМОВА 
Ніна Федорівна

доцент, кандидат економічних наук кафедри економіки та організації виробництва  державного технічного університету, від  міської організації всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

13.  

КАЛАМБЕТ 
Наталія Василівна

керівник відділення Кам'янської філії 
ПАТ КБ «Приватбанк», від міської організації політичної партії «Відродження»

14.

КОРНІЄНКО
Євгеній Олександрович

від міської організації політичної партії "Об'єднання "Самопоміч"
15. ЛІСНИЧА 
Наталія Анатоліївна
приватний підприємець, від міської організації політичної партії «НАШ КРАЙ»

16.   

МОЖЕЙКО 
Аскольд Вячеславович

від  міської організації політичної партії «Правий сектор»

17.

НАГОРНЯК
Віталій Федорович

директор з економіки 
ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат»

18.

НАЙДА 
Євген Валентинович

слюсар-ремонтник ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат», від міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

19.   

НАПОЛОВ 
Богдан Григорович

директор комунального підприємства Кам'янської міської ради "Комунальник"

20.  

ОМЕЛЬЯНЕНКО 
Іван Вікторович

інженер бюро технічного забезпечення (група відеоспостереження) служби безпеки 
ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат», від міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

21.

САВЕНКО
Анатолій Степанович

генеральний директор ТОВ «Спрайс», від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок»

22.      

ЧЕРНЕНКО 
Ольга Валентинівна

приватний підприємець,
від міської організації політичної партії «Блок Петра Порошенка – Солідарність».