Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Закріплення депутатів міської ради за територіальними округами міста

Створено: 2016-04-11 08:16:03Оновлено: 2016-07-06 09:11:57

ЗАКРІПЛЕННЯ
депутатів Дніпродзержинської міської ради VII  скликання
за територіальними округами м.Дніпродзержинська

 

№ в/о

П.І.Б. депутата

Партія, від якої було обрано депутата

Межі територіального виборчого округу

1

ДЕМЕНТЬЄВ Дмитро Віталійович

«Відродження»

смт Карнаухівка – вул.Барикадна, вул.Гайдара, вул.Горького, вул.Другої П’ятирічки, вул.Жданова, вул.Залізнична, вул.Квітів, вул.Куйбишева, вул.Леваневського, вул.Лермонтова, вул.Межова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Плавнева, вул.Польова, вул.Пролетарська: 45, 47-49, 51, 53–65, 68–124; вул.Пушкіна: 45, 47, 49, 51, 55–55А, 64–109; вул.Садова, вул.Стаханова, вул.Толстого, вул.Фрунзе, вул.Ціолковського, вул.Ширшова, вул.8 Березня, пров.Куйбишева, пров.Лермонтова, пров.Миру, пров.Пушкіна, пров.Стаханова, пров.Толстого, пров.Ширшова, пров.1-й Садовий, пров.2-й Садовий, пров.3-й Садовий, Платформа 165 км,вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Дзержинського, вул.Дніпровська, вул.Жовтнева, вул.Калініна, вул.Каштанів, вул.Кірова, вул.Кооперативна, вул.Леніна, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Мостова, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Петровського, вул.Поповича, вул.Пролетарська: 2–42, 46, 50, 52–52А, 66; вул.Пушкіна: 1–44, 46, 48, 50, 52–54, 60–62; вул.Свердлова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Тельмана, вул.Тиха, вул.Чапаєва, вул.Чернишевського, вул.Шевченка, пров.Дзержинського, пров.Дніпровський, пров.Кірова, пров.Маяковського, пров.Тихий, пров.Чернишевського, пров.Шевченка, пров.1-й Другої П’ятирічки, пров.1-й Жовтневий, пров.1-й Кооперативний, пров.1-й Леніна, пров.1-й Петровського, пров.1-й Тельмана, пров.2-й Другої П’ятирічки, пров.2-й Кооперативний, пров.2-й Леніна, пров.2-й Тельмана, пров.3-й Кооперативний

2

БЕСПАЛЬЧУК

Максим Григорович

«Народний контроль»

вул.Західна, вул.Колеусівська, вул.Копрова, вул.Нагірна, вул.Приміська: 49, 51–92; вул.Прорізна, вул.Пряма, вул.Широка: 46Б, 114, 128Г, 128Е, 131Б, 138, 140А, 142А, 144А, 144Б, 144В, 144З, 146Б, 148; пров.Довгий, пров.Копровий, пров.Маговий, пров.Розкішний, пров.Снітьковський, пров.Сухий, пров.1-й Колеусівський, пров.2-й Колеусівський, пров.3-й Колеусівський, пров.4-й Колеусівський, пров.5-й Колеусівський, пров.6-й Колеусівський,вул.Барнаульська, вул.Бестужева, вул.Булавіна, вул.Водяна, вул.Гоголя: 79–81, 85, 87–210/46; вул.Крилова, вул.Лермонтова: 71, 75, 77–276; вул.Маршова: 4–29, 32, 38, 42, 46–48, 50, 52, 54, 56–87, 89, 91, 93–97, 99, 101, 103, 105, 107, 109–184; вул.Овражна, вул.Паркова, вул.Приміська: 2–48, 50; вул.Севастопольська, вул.Суворова, вул.Хасанова, вул.Чапаєва: 63, 65, 67–147; пров.Бестужева, пров.Булавіна, пров.Водяний, пров.Крилова, пров.Лермонтова, пров.Пільщиківський, пров.Севастопольський, пров.Хасановський, пров.1-й Парковий, пров.1-й Чапаєва, пров.2-й Парковий, пров.2-й Чапаєва, пров.3-й Парковий, пров.3-й Чапаєва, пров.4-й Парковий, пров.4-й Чапаєва, пров.5-й Чапаєва, пров.6-й Чапаєва, проїзд Маршовий, проїзд 1-й Чапаєва, "Дніпродзержинська міська лікарня №4" ДОР

3

ДЕМІШЕВА Олена ВІкторівна

«Народний контроль»

вул.Герцена, вул.Лінійна, вул.Маршова: 31, 33–37, 39/11–41/14, 43–45, 49, 51–51А, 53–53А, 55, 88, 90, 92–92/9, 98, 100, 102, 104, 106, 108; вул.Новомосковська, вул.Широка: 484А, 488, 488А, 488Б, 490, 490А, 492; пров.Герцена, пров.Лінійний, пров.1-й Нагірний, пров.2-й Нагірний, пров.3-й Нагірний, пров.4-й Нагірний, пров.5-й Нагірний, просп.Аношкіна: 115, 117;вул.Алтайська: 1–8; вул.Балка Бараннікова, вул.Чернишевського, пров.Чернишевського, пров.1-й Маршовий, пров.2-й Маршовий, проїзд Чернишевського, просп.Аношкіна: 148 к.1, 148 к.2, 150;вул.Бесєдова: 49–73; вул.Комінтерна, вул.Котовського, вул.Лікарняна, вул.Мічуріна, вул.Руставелі, вул.Фрунзе: 1А–20А; вул.Чехова, пров.Алтайський, пров.Матросова, пров.Островерхівський, просп.Аношкіна: 73, 77, 79, 103, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130;

4

ГУРСЬКА Марина Гарріївна

«Опозиційний блок»

вул.Алтайська: 10–12; вул.Бесєдова: 13, 15, 33–45; вул.Ватутіна: 1, 9, 11, 19, 21, 23, 25–29, 31; вул.Матросова: 3–33; вул.Республіканська: 47, 49, 51, 51А, 53; вул.Урицького, вул.Алтайська: 14–16, 20–22; вул.Красіна, вул.Матросова: 70–96; вул.8 Березня: 24А, 36, 38, 40, 42–44, 58–87

5

ЛІСНИЧИЙ

Ігор Станіславович

«Наш край»

вул.Бесєдова: 16–16А, 18, 20, 22; вул.Воробйова, вул.Черняховського: 11–26; пров.Черняховського: 3, 5, 9, 11; просп.Аношкіна: 104, 104А, 106, 106А, 108, 110, 112; просп.Леніна: 67, 69, 71, 73, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86;вул.Бесєдова: 17–17А, 19, 21, 23–31; вул.Ватутіна: 8, 10, 12–18, 20, 22, 24; вул.Республіканська: 42, 44, 46, 48, 50; вул.Черняховського: 33–50, 51–65А; пров.Богдана Хмельницького, пров.Черняховського: 4, 6–8А, 10, 14–20; просп.Леніна: 81, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 103, 105;

6

МАКСИМОВИЧ

Ігор Володимирович

ВО «Свобода»

 

 

вул.Бесєдова: 2–12, 14; вул.Горького: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 22А, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 28, 38, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 63, 63А, 65; вул.Кіма: 21, 23, 23/1, 25, 25А, 25/1, 25/3, 27; вул.Клари Цеткін: 2, 3, 4, 6, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 52/3, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70; вул.Куйбишева: 1, 1А, 2, 4, 5, 6, 7А, 17, 19, 21, 23, 25, 25/2, 27, 29, 31, 33, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 50, 50/1, 52, 53, 54, 55, 55/1, 55/3, 56, 56/1, 57, 57А, 58, 59, 60, 60/2, 61, 61/1, 62/1, 62/2, 63, 63/1, 63/2, 64, 64/1, 65, 66, 67, 68/1, 68/2, 69, 70, 71, 72/1, 72/2, 73, 73/2, 74/1, 74/2, 75, 75/2, 77, 77/1, 79, 79/2; вул.Маяковського: 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15/2, 16, 17, 17/2, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 25А, 26, 27/1, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 54, 56, 58, 60; вул.Фрунзе: 31–50; вул.Черняховського: 50А; вул.Ялтинська: 2, 2А; вул.8 Березня: 1–21Б, 25, 27, 29; пров.Маяковського, пров.Мічуріна, пров.Республіканський, пров.Урицького, пров.Ялтинський, пров.1-й Республіканський, пров.3-й Запорізький, просп.Ювілейний: 2–29;– вул.Ватутіна: 30, 34–51; вул.Воровського, вул.Гоголя: 1–78, 82–84, 86; вул.Долматова: 2А–2Б, 10А, 12/1, 15; вул.Лермонтова: 1–69, 72–74, 76; вул.Народна, вул.Островського, вул.Фрунзе: 58–60; вул.Чапаєва: 2–62, 64, 66–66/1; вул.Щорса, пров.Долматова, пров.Островського, пров.2-й Жовтневий, пров.3-й Жовтневий, пров.4-й Жовтневий, пров.5-й Жовтневий, пров.6-й Жовтневий, пров.7-й Жовтневий, проїзд Жовтневий, просп.Ювілейний: 31–95;

 

 

7

ЛІСНИЧИЙ

Ігор Станіславович

«Наш край»

вул.Ватутіна: 4–6; вул.Долматова: 3–10, 12, 14, 16–26; вул.Запорізька: 23, 25–31; вул.Локтюхова, вул.Республіканська: 35, 37, 39, 43; вул.Черняховського: 3–6; просп.Леніна: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 77, 79;вул.Запорізька: 4–22, 24; вул.Медична: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47; вул.Миру: 2, 3, 4, 4А/11, 7, 8, 9, 11; вул.9 Травня: 3, 5А, 6, 8/26, 10, 12, 14; пров.1-й Запорізький, просп.Аношкіна: 94, 96;

8

ВОРОЖКО

Сергій Сергійович

«УКРОП»

вул.Богдана Хмельницького: 1–13, 15–19, 21–29; вул.Матросова: 33А–45, 53; вул.8 Березня: 26, 28, 29А/24–35, 37, 39, 41, 45;вул.Алтайська: 16А–18А, 24–44; вул.Богдана Хмельницького: 14, 20; вул.Матросова: 47–49

9

ЛИТВИНЕНКО

Юрій Іванович

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»

вул.Астраханська: 99А–99Б; вул.Дальня: 1, 2–55, 57, 59, 61–87; вул.Дорожна: 2–44, 48, 60А;вул.Астраханська: 1–95, 97А, 99; вул.Бородинська, вул.Брестська, вул.Дальня: 1А–1В, 56, 58, 60, 89–95; вул.Дорожна: 46, 60; вул.Камчатська: 2; вул.Пархоменка, вул.Цимлянська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 27–57; вул.Червонокозача, вул.Ярославська: 3–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–51А, 53, 55, 93; пров.Волховський: 1–33; пров.Пархоменка, пров.Цимлянський, пров.Ярославський: 3–73; проїзд Ярославський: 3;вул.Астраханська: 96–96А, 98–98А, 100–140; вул.Казанська, вул.Камчатська: 8–34; вул.Кизлярська, вул.Лохвицького, вул.Ногінська, вул.Привольна, вул.Сахалінська, вул.Тамбовська, вул.Тверська, вул.Цимлянська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16–18, 20, 22, 24–25, 59–127; вул.Ярославська: 30–30Б, 32–32В, 34–34А, 36–36А, 38–38А, 40–40А, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 57–89; пров.Астраханський, пров.Волховський: 48–58; пров.Казанський, пров.Кизлярський, пров.Ногінський, пров.Привольний, пров.Тамбовський, пров.Ярославський: 2; проїзд Ярославський: 2, 4–82

ЧЕРНЯВСЬКИЙ

Віталій Григорович

ВО «Батьківщина»

10

ПУСТОВОЙТ Андрій Михайлович

«Відродження»

вул.Бабушкіна, вул.Безпалова: 1–9, 54; вул.Кутузова, вул.Лисичанська, вул.Переяславська: 19–48; вул.Подольська: 1–9, 11–23, 25–27, 54; вул.Стовби, вул.Таганрозька, вул.Ухтомського: 5–30; вул.Філатова, вул.40 років Жовтня, вул.Байкальська, вул.Богуна, вул.Волгодонська: 1–16; вул.Дніпропетровська, вул.Канатна, вул.Менделєєва: 3–5А, 60/2; вул.Миргородська: 1–13; вул.Переяславська: 1–16/2; вул.Щербицького: 62, 68, 70–83; пров.1-й Польовий, пров.1-й Уральський, пров.2-й Богуна, пров.2-й Польовий, пров.2-й Уральський, пров.3-й Богуна, пров.3-й Польовий, пров.3-й Уральський, пров.4-й Богуна, пров.5-й Богуна, пров.5-й Польовий, пров.6-й Богуна, проїзд Польовий, просп.Конституції: 2–24, 26–28, 77; "Дніпродзержинська міська лікарня швидкої допомоги" ДОР"

11

СІДОРОВ

Сергій Леонідович

«Відродження»

вул.Вінницька, вул.Кунцевська, вул.Східна, вул.Тельмана, вул.Фізкультурна, вул.Щербицького: 3–61, 63–65А, 69/20; пров.Білоруський, пров.Тельмана, пров.Уральський, пров.Шкільний, пров.3-й Баглійський, проїзд Білоруський, станція Баглій, вул.Київська: 5–10; вул.Колюбаєва: 4–14, 16, 18, 20; вул.Менделєєва: 23–31, 36, 38, 40–44, 46, 48; вул.Слайковського, вул.Тульська: 3–14; вул.Ухтомського: 31–49; пров.1-й Ухтомського, пров.2-й Ухтомського, пров.3-й Ухтомського, пров.4-й Ухтомського, пров.5-й Ухтомського, просп.Конституції: 25, 30–62;

12

КАПІНУС Валентина Іванівна

«Опозиційний блок»

вул.Безпалова: 46, 63; вул.Волгодонська: 19–90А; вул.Київська: 18–60; вул.Колюбаєва: 15, 17, 19, 21–23; вул.Луганська, вул.Менделєєва: 6–21, 33–35, 37, 39, 50, 52, 54, 56, 58; вул.Миргородська: 14–63; вул.Олега Кошового, вул.Подольська: 10, 24–24А, 29–41, 43, 45–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63–63А, 65, 67, 69, 71, 73, 75–75/1, 77, 79, 81, 83, 91–91/11, 93, 95; вул.Тиха, вул.Тульська: 19–28; пров.1-й Леваневського, пров.1-й Менделєєва, пров.2-й Леваневського, пров.2-й Менделєєва, пров.3-й Леваневського, пров.7-й Богуна, пров.8-й Богуна, Військова частина А4608С, вул.Дунайська: 31–33, 41А к.1–45;, вул.Нікопольська: 30–44;

13

ПІДГУРСЬКИЙ Михайло Іванович

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»

вул.Волзька, вул.Глінки, вул.Дунайська: 1–27, 37–39, 47; вул.Житомирська, вул.Кременчуцька, вул.Маріупольська, вул.Мелітопольська, вул.Менделєєва: 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–78; вул.Невська, вул.Нікопольська: 1–29, 80–109; вул.Подольська: 42, 44, 48, 50, 52, 56, 58, 60–62, 64, 66–66/2, 68, 70–70/2, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86–90, 92, 94, 98–181; вул.Світла, вул.Чернігівська, пров.Маріупольський, пров.1-й Невський, пров.1-й Олега Кошового, пров.2-й Невський, пров.2-й Олега Кошового, пров.3-й Невський, пров.3-й Олега Кошового, пров.4-й Невський, пров.4-й Олега Кошового, пров.5-й Невський, пров.6-й Невський, вул.Ангарська, вул.Білоруська, вул.Вишнева, вул.Горіхова, вул.Кишинівська, вул.Лугова, вул.Механізаторів, вул.Озерна, вул.Памірська, вул.Пшенична, вул.Радгоспна, вул.Тираспільська, вул.Тополів, вул.Урожайна, вул.Фруктова, вул.Черкаська, вул.4-та Селищна, пров.Ангарський, пров.Черкаський, Агропромисловий комплекс ’Дзержинець’, с-ще Світле

14

МАКСИМОВИЧ

Ігор Володимирович

ВО «Свобода»

вул.Алчевського, вул. Анапська, вул.Балакірєва, вул..Бердянська, вул. Виборзька; вул.Володарського, вул.Волочаївська, вул.Гастелло, вул..Громадянська; вул.Губенко, вул.Дегтярьова, вул.Декабристів, вул.Жені Закрутова, вул.Заваріхіна, вул.Залізняка, вул.Зої Космодем’янської, вул..Ізмаїльська, вул.Козацька, вул.Кондарєва, вул.Коротка; вул.. Котельникова вул.Кочеткова, вул.. Криворізька: 75, 77, 79; вул.. Кримська, вул.Криничанська, вул.. Куляб ’єва, вул.Луференко, вул.Ляха, вул.Межова, вул.. Металургів, вул.. Молдавська, вул.. Морська, вул.Нахімова, вул.Новікова, вул.. Новоросійська, вул.. Новоселів, вул.. Одеська, вул.Остапенко, вул.. Орловська: 10А, 13, 15, 17, 19, 20А, 21, 22, 23, 23 1, 24, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66А, 66 1, 68; вул.Панфіловців, вул.Пивовара, вул.. Полтавська, вул.Приморська, вул.. Путіва, вул.. Серова: 12-24А, вул.. Романківська:20, 20А, 20Б, 20В, 22, 23А, 24, 26, 26А, 26Б, 26В, 28, 28 2, 30, 32А, 34, 36, 36А, 38, 38А, 40, 40А, 44, 45А, 48, 48В, 62, 62А, 66, 68, 70, 74, 74А, 76, 80, 80 2, вул.. Сєдова, вул.Сичова, вул. Смирнова, вул. Сімферопільська, вул.. Слободська, вул.. Сонячна, вул.. Степова, вул.. Сурікова, вул.Таманська: 1–238Б; вул.. Толбухіна, вул..Трипільська, вул. Українська, вул. Царичанська, вул.Червонозоряна, вул.Чкалова; вул.. Чорновицька, вул.. Чорноморська, вул.. Чумацька, вул..Шаумяна, вул.Юннатів, вул.353 Дивізії, пров. Балакірєва, пров. Бердянський, пров.Декабристів, пров. Залізняка, пров. Одеський, пров. Саксаганський, пров.Сурікова, пров. Червонозоряний, пров. Чкалова, пров. Юнатів, пров.1-й Алчевського, пров.1-й Котельникова, пров. 1-й Молдавський, пров. 1-й Новоросійський, пров.1-й Романківський, пров.1-й Степовий, пров.2-й Алчевського, пров.2-й Котельникова, пров. 2-й Молдавський, пров.2-й Романківський, пров.2-й Степовий, пров.3-й Алчевського, пров.3-й Котельникова, пров. 3-й Молдавський, пров.3-й Степовий, пров.4-й Алчевського, пров.4-й Котельникова, пров. 4-й Молдавський, пров.4-й Степовий, пров.5-й Степовий, пров.6-й Степовий, пров.7-й Степовий, проїзд Сімферопольський

ЛЕВЧЕНКО Тимур Владиславович

«УКРОП»

15

ПЛОХОЦЬКИЙ Сергій Володимирович

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»

вул. Дніпробудівська: 1А–2,:3А, 4–6Б, 8, 7–7А, 9, 10, 11, 12, 13–13А к.3, 14–49; вул.Енергетиків; вул.Кармелюка, вул.Квітів;, вул.Льва Толстого ; вул.Некрасова: 1, 1А, 1Б, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; вул.Павлика Морозова, вул.Петровського: 175, 177, 177А, 178, 179, 181, 181А, 181Б, 181В, 183А, 183Б; вул.Семашка, вул.Стасова: 23Б; вул.Степана Разіна: 3, 5, 6, 6В, 7, 8, 8А, 13, 13А, 14; вул.Ушакова, вул.Харитонова, вул.Червонопреснінська, пров.Кармелюка , пров.Некрасова, "Дніпродзержинська міська лікарня №5" ДОР"

16

МЕТЕЛЬ

Олександр Олександрович

«Опозиційний блок»

просп.Перемоги: 1-5, 7,11-13,17,19, 21, 23-25, 29, ; просп.50 років СРСР: 1А–1Е; підстанція Лівобережна

17

ДРОГОВОЗ Андрій Андрійович

«УКРОП»

просп.Маршала Жукова: 3–9, 13–17; просп.Перемоги: 37–57; просп.50 років СРСР: 8–11, 18–18А

18

ПОЛІВОДА

Юлія Петрівна

«Об’єднання «Самопоміч»

просп.Карла Маркса: 10, 12–20; просп.50 років СРСР: 14–17, 21–27; просп.Перемоги: 65–73

19

СЕЛИЩЕВ Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

вул.40 років Перемоги: 2–9, 11,13; просп.Карла Маркса: 22–26; прсп.Перемоги 6, 8-10, 14, 16, 18, 20, 22, 28

20

ПУЧКІН

Дмитро Михайлович

ВО «Батьківщина»

бульв.Будівельників: 2, 4, 6, 10, 12; вул.Харківська: 1–9, 11, 13, 17-27

21

ОЛЯНЮК

Олександр Сафронович

«Об’єднання «Самопоміч»

вул.Харківська: 35–57, 63–71;бульв.Будівельників: 26, 28, 30, 38–40, 42;

22

МИРШАВКА Сергій Іванович

ВО «Батьківщина»

бульв.Будівельників: 3, 5, 7–9, 11; просп.Металургів: 2–10, 12–22, 40, 44–48

23

ТОРІШНЯ

Ганна Анатоліївна

«Народний контроль»

просп.Металургів: 30–38, 50–60, 64–70; бульв.Героїв: 2–10, 12, 14–16;

24

БЕСПАЛЬЧУК   Максим Григорович

«Народний контроль»

просп.Дружби Народів: 23–35, 53А–53Б;бульв.Будівельників: 27, 29, 31–37, 41, 43–45, 49, 51, 53, 55;

25

ПРИСТУПА Максим Юрійович

«УКРОП»

бульв.Героїв: 1; просп.Металургів: 74А–80, 84А–88;;бульв.Незалежності: 1–5

26

ПАВЛЮК

Сергій Михайлович

«Опозиційний блок»

бульв.Героїв: 11, 13; вул.Інтернаціоналістів: 1–1А, 3, 5А–5Д, 11А–13А;бульв.Незалежності: 7–17

27

ЗАЛЕВСЬКИЙ

Олександр Юрійович

ВО «Свобода»

бульв.Героїв: 28–42; просп.Дружби Народів: 37–49, 51А–53; вул.Інтернаціоналістів: 2, 4А–4В, 6, 14;

28

КРУТЬ          Артур Валерійович

«Опозиційний

блок»

 

просп.Дружби Народів: 61А–77;бульв.Незалежності: 19–33; вул.Інтернаціоналістів: 16–20Б

ТОРІШНЯ Ганна Анатоліївна

«Народний контроль»

29

ХИТРОВ Андрій Миколайович

«Опозиційний блок»

вул.Арсенічева: 6–111; вул.Біломорська, вул.Васильєва, вул.Вокзальна, вул.Головна Селищна, вул.Інститутська, вул.Карла Маркса, вул.Коваленка, вул.Короленківська: 5–46; вул.Обухівська, вул.Перекопська, вул.Рози Люксембург, вул.Херсонська, вул.Червоноармійська: 4–62; вул.Червоногвардійська, вул..Шевченківська 44-75, пров.Зелений, просп.Пеліна: 17–27, 33, 35, 37, 39; станція Тритузна,; вул.Залізнична, вул.Комунальна, вул.Комунарна: 1–10А; вул.Короленківська: 47–90; вул.Корчевська, вул.Набережна, вул.Піщана, вул.Радянська, вул.Спортивна: 9/73–12; вул.Червоноармійська: 63–104; пров.Будівельний, пров.Виробничий, пров.Живописний, пров.Набережний, пров.Промисловий, пров.Територіальний, пров.1-й Волчанський, просп.Пеліна: 28–32, 34, 36, 38, 40–71; КЗ "Дніпродзержинська міська лікарня №1" ДОР

30

ШКУРЕНКО

Наталія Юріївна

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»

вул.Арсенічева: 119–137; вул.Братська: 4–30; вул.Комунарна: 12–14; вул.Краснодонська, просп.Аношкіна: 1, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 18, 18А, 20, 22;вул.Дзержинського: 64–93; вул.Комунарна: 22–24; вул.Лісопильна: 43–84; вул.Сировця: 17–55; вул.Спортивна: 13/63–21/73, 28;

31

ДОНЕЦЬ

Олександр Євгенович

«УКРОП»

вул.Галини Романової: 1–4; вул.Дзержинського: 1–34; вул.Ковалевича: 2, 4; вул.Лісопильна: 1/28–26; вул.Медична: 1/11, 2, 3, 4, 5; вул.Москворецька: 3, 20–22; вул.Сировця: 2/28–16; вул.Шевченківська 11-41, просп.Леніна: 30;вул.Медична: 6А, 11, 12, 14, 16, 18; вул.Москворецька: 13, 24–52; вул.Сачка, вул.Спортивна: 23, 31–45; вул.Шепетова: 4; проїзд Спортивний, просп.Аношкіна: 7А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 39

32

БОГОВИК

Сергій Леонідович

«Відродження»

вул.Волкова, вул.Дубініна, вул.Мурахтова, вул.Республіканська: 18, 20, 22, 26, 26А, 28, 28А, 30, 31В, 55, 57, 59, 61, 63, 72, 74, 76; вул.Тагільська: 3, 5–18; просп.Аношкіна: 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65Б; просп.Леніна: 54, 61, 65;– вул.Галини Романової: 5–13; вул.Ковалевича: 3; вул.Тагільська: 4; вул.Шепетова: 2–3, 5–9; вул.Широка: 1, 4; пров.Селянський, просп.Аношкіна: 54; просп.Леніна: 34, 40, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 63; КЗ"Спеціалізована медико-санітарна частина №8 МОЗ України"

33

ГУРСЬКА

Марина Гарріївна

 

«Опозиційний блок»

 

вул.Братська: 40–47; вул.Магнітогорська: 3–13; вул.Медична: 24, 26, 28; просп.Аношкіна: 7Б, 9, 28, 30, 56, 56А, 58, 58А, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 70, 72, 80/1, 82, 84, 88, 90, 92/22;вул.Магнітогорська: 19–25; вул.Медична: 34, 36, 38; вул.Миру: 12, 16, 17, 18, 21, 22, 22/15, 23, 25, 27, 29; вул.9 Травня: 13, 15; КЗ "Дніпродзержинська міська лікарня №9" ДОР; ОКЗ Протитуберкульозний диспансер

КИТАЄВ               Євген Анатолійович

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»

34

БАБЕНКО

Володимир Октябрійович

«Опозиційний блок»

вул.Бойка: 2/21–6Б, 11, 13–15, 19–21; вул.Кіма: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 15, 16, 18, 20, 22/2, 24/1, 26, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 35, 37, 39, 39А, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 51А, 53, 55, 55А, 57, 59, 59А, 61, 62, 63, 65, 65А, 67, 67А, 69, 71, 71А, 73, 73А, 75, 75А, 77, 79, 79А, 81, 83, 83А, 85, 96, 98, 100, 102, 104; вул.Миру: 42; вул.Ніжинська, – вул.Айвазовського: 1–29; вул.Бойка: 1/11; вул.Димитрова: 5, 7, 13, 17; вул.Костромська: 1–19

САХНО Марина Миколаївна

«Наш край»

35

КОВАЛЕНКО Сергій Миколайович

«Наш край»

вул.Вітебська, вул.Гайдара, вул.Горького: 62, 63, 63А, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107Б, 108, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 155А, 156, 157, 159, 161; вул.Димитрова: 11, 16А, 19, 32; вул.Клари Цеткін: 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75А, 75Б, 76, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139/2, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149А, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175; вул.Куйбишева: 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123А, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 167А, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175; вул.Курганська, вул.Маяковського: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120/1, 120/2, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 158, 160, 162, 164; вул.Ползунова, вул.Сормовська, вул.Ялтинська: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/29, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76; вул.Айвазовського: 33–45; вул.Димитрова: 23–27, 31, 33–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67–69; вул.Костромська: 23–25; вул.Ніколенка

36

НАГОРНИЙ

Олег Анатолійович

«Об’єднання «Самопоміч»

вул.Димитрова: 36–36А, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70-219; вул.Донська, вул.Канівська, вул.Кузнєцова, вул.Мечнікова, вул.Пестеля, вул.Попова, вул.Пржевальського, вул.Рилєєва, вул.Стасова: 72; вул.Ціолковського: 167, 169, 171, 175, 177, 183–183А, 185, 187, 191, 195, 197, 199, 201, 205, 209, 211, 213, 217, 221, 223, 225, 227, 282–350; пров.Дніпровський, пров.Кузнєцова, проїзд Залізничний, платф 152 км, – вул.Виноградна, вул.Долинська, вул.Єнісейська, вул.Загородня, вул.Закарпатська, вул.Калініна, вул.Конотопська, вул.Куп’янська, вул.Локомотивна, вул.Макаренка, вул.Павлоградська, вул.Пирогова, вул.Прикордонна, вул.Романківська: 63, 63/58, 65, 67, 69, 69А, 70, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93А, 95, 97, 99, 99А, 101, 101А, 103, 105, 107, 107А, 107Б, 109, 109А, 111, 113, 115, 115А, 117, 117А, 119, 121, 123, 123А, 125, 125А, 127, 129, 131; вул.Серпухівська, вул.Степана Разіна: 78, 78А, 80, 82, 82А, 84, 84А, 86, 88, 88А, 90, 92, 92А, 94, 94Б, 96, 98, 100А, 102, 102А, 103, 103А, 104, 105, 106А, 107, 107Б, 108, 108А, 109, 109А, 109Б, 111, 111А, 112, 113, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 118Б, 119, 120, 120А, 120Б, 121, 122, 122А, 123, 123А, 123Г, 124, 125А, 126, 126А, 126Б, 127, 128, 129, 131, 131А, 132, 132А, 133, 133А, 134, 135, 135А, 136, 136А, 137, 137А, 138, 139А, 140, 141, 142, 143, 143А, 143Б, 144, 144А, 145, 146, 146А, 146Б, 147, 147А, 148, 149; вул.Сумська, вул.Челюскіна, вул.Чугуївська, пров.Челюскіна, пров.1-й Чугуївський, пров.2-й Чугуївський, пров.3-й Чугуївський

ІВАНЧЕНКО

Андрій Григорович

«Народний контроль»

37

САМОЙЛЕНКО

Григорій Миколайович

«УКРОП»

вул.Болотнікова, вул.Брянська, вул.Івана Франка, вул.Керченська, вул.Криворізька: 25, 27, 29, 32, 39, 40, 40А, 40Б, 40В, 41, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 61Б, 62, 64, 66, 67/16, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 80, 82, 84, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102, 104, 106; вул.Леонтовича, вул.Львівська, вул.Наливайка, вул.Орловська: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20; вул.Осипенко, вул.Пугачова, вул.Романківська: 11, 15, 21, 21Б, 23, 23А, 23Б, 23В, 24, 25, 25А, 25Б, 27, 27А, 27Б, 27В, 27Д, 28А, 29, 29А, 31, 33, 33А, 37, 37А, 39, 39А, 39Б, 41, 41А, 43, 43А, 43Б, 45, 46, 47, 47А, 47Б, 49А, 50, 50А, 52, 53, 53А, 54, 54А, 55, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 59Б, 60, 61А, 61/109, 61/121, 62; вул.Станіславського, вул.Степана Разіна: 16, 18, 18А, 22, 22А, 22Б, 23, 23А, 23Б, 23В, 24, 24А, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 27А, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 32А, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 43Б, 44, 44А, 45, 48, 50, 50А, 50Б, 50/1, 52, 52А, 53, 53А, 54, 54А, 55, 55А, 56, 56А, 57, 57А, 58, 59, 59А, 60, 62, 62А, 63, 64, 64А, 65, 65А, 66, 66А, 66Б, 67, 68, 68А, 68Б, 69, 69Б, 70, 70А, 70Б, 72, 73, 74, 75, 75А, 75В, 76, 77, 77А, 77Б, 79, 81, 83, 83А, 83Б, 85, 85А, 85Б, 85В, 87, 87А, 89, 89А, 91, 93, 95, 95А, 95Б, 95В, 97, 99, 101, 101Б; вул.Таращанська, вул.Фурманова, вул.Шиманського,пров.Грабовського, пров.Можайського, пров.Осипенко, пров.Степана Разіна, пров.Таращанський, пров.Фурманова, пров.1-й Криворізький, пров.2-й Криворізький, пров.3-й Криворізький, вул.Азовська, вул.Артема: 1–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52–54, 56; вул.Кільцева, вул.Могилівська, вул.Молодіжна, вул.Некрасова: 29, 31, 35; вул.Павлова, вул.Петровського: 19, 21, 21А, 23, 84, 86, 94, 95, 97, 98, 99, 99А, 100, 102, 103, 107, 109, 111, 112, 113, 113А, 115, 117, 119, 119А, 121, 122, 123, 123А, 123Г, 125, 127, 131, 133, 133А, 135, 135А, 135Б, 137, 139, 139А, 141, 143, 143А, 143Б, 143В, 145А, 145Б, 145В, 145Г, 145Д, 147, 149, 149А, 151, 153, 153А, 153Б, 153В, 153Г, 153Д, 155, 157, 157А, 167, 167А, 167Б, 169, 169Б, 169В, 171, 173, 173А, 175, 177, 177А, 232; вул.Стасова: 3А, 5А, 7А, 9, 9А, 11А, 13А, 15, 17, 29, 29А, 31, 31А, 46, 46А, 46Б, 46В, 51, 53, 53А, 55, 55А, 57, 57Г; вул.Степана Руданського, вул.Темірязєва, вул.Ціолковського: 1–76А, 78, 84; пров.Азовський, пров.Могилівський, пров.Молодіжний, пров.Петровського, пров.1-й Артема, пров.1-й Кільцевий, пров.1-й Стасова, пров.1-й Ціолковського, пров.2-й Артема, пров.2-й Кільцевий, пров.2-й Стасова, пров.2-й Ціолковського, пров.3-й Ціолковського, пров.4-й Артема, роз’їзд Романково

ГОРБАРЕНКО

Іван Львович

ВО «Батьківщина»

38

САУСЬ Костянтин Вікторович

«Опозиційний блок»

вул.Глаголєва: 7, 9–11, 13, 15; вул.Онищенка, вул.Скаліка: 11, 15, 17, 42; вул.Стасова: 80, 80А, 82, 82А, 83А, 84, 84А, 84Б, 85, 86, 86А, 87, 87Б, 88, 88А, 89А, 89Б, 90, 90А, 90Б, 91, 92, 94, 94А, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 101А, 103; вул.Ціолковського: 159, 161, 163, 165, 272–278;– вул.Глаголєва: 2/36–6, 8, 12, 14, 17; вул.Каштанів: 5, 7; вул.Скаліка: 24/1–32; просп.Комсомольський: 21, 23, 27–37/16; КЗ "Дніпродзержинська міська лікарня №7" ДОР

39

САУСЬ Костянтин Вікторович

«Опозиційний блок»

вул.Санаторна, вул.Ціолковського: 77, 79–83, 85–158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172–174, 176, 178–182, 184, 186, 188–190, 192–194, 196, 198, 200, 202–204, 206–208, 210, 212, 214–216, 218–220, 222, 224, 226, 228–270, 280; пров.Більшовицький: 6, 8–58;– просп.Комсомольський: 2А–6, 8, 12/13, 14А, 17–19, 24;

40

ДІДУР Віталій Вікторович

«Опозиційний блок»

вул.Бойка: 8–10, 12–12В, 18, 22–24, 30–32, 34, 38, 40, 47–49; вул.Димитрова: 6, 10; просп.Комсомольський: 15Б;вул.Бурхана, вул.Димитрова: 2, 4, 8, 12, 14, 16; просп.Комсомольський: 1, 7, 9–11, 15А

41

САУСЬ Костянтин Вікторович

«Опозиційний блок»

вул.Бойка: 25–27, 33, 37, 39, 41–45; вул.Димитрова: 2А, 4А, 6А, 8А, 12А, 14А, 18/23, 20–22;вул.Димитрова: 28; вул.Каштанів: 2/22–4, 6, 8–9; вул.Скаліка: 2/34–10, 12–14, 16, 18А

42

ПОЛИНЬКО
Микола Олексійович

«Опозиційний блок»

вул.Глаголєва: 18/26–20, 24–26; вул.Каштанів: 15–19А; пров.Більшовицький: 7–7Б; просп.Комсомольський: 14, 16–16А, 20, 22;вул.Артема: 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43–45, 47, 49, 51, 55, 57–126; вул.Вишнева, вул.Войкова, вул.Глаголєва: 23, 27–35/11; вул.Дружби, вул.Коцюбинського, вул.Криворізька: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 3Г, 3Д, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 18В, 19, 19А, 19Б, 20, 20Б, 21, 21А, 21Б, 21В, 23, 23А, 24, 26, 26А, 26Б, 27А, 29, 29А, 29Б, 30, 30А, 30Б, 31, 33, 33А, 33Б, 33В, 34, 34А, 35, 35В, 36, 36А, 37, 37А, 37Б, 38, 38А; вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Макіївська, вул.Нечуя-Левицького, вул.Панаса Мирного, вул.Північна, вул.Салтикова-Щедрина, вул.Солідарності, вул.Софії Ковалевської, вул.Стасова: 48, 48А, 50, 50А, 52, 52А, 54, 54А, 56, 56А, 58, 58А, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 73, 73А, 73Б, 74, 75, 75А, 75Б, 76, 77А, 78; вул.Тургенєва, пров.Коцюбинського

 

 

 

Секретар міської ради                                                                  О.Ю.ЗАЛЕВСЬКИЙ