Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Загальний список депутатів

Створено: 2016-01-25 17:52:00Оновлено: 2017-10-10 13:14:41

Загальний список депутатів
СПИСОК
депутатів Кам'янської міської ради VII cкликання
№ з/п
 Прізвище, ім’я, по батькові, дата народження депутата
Освіта
Партійність
Місце роботи, посада, контактні телефони
1.  
БЕСПАЛЬЧУК
Максим Григорович
06.09.1979
Середньо-технічна
«Громадський рух «Народний Контроль»
ТОВ "Подія сьогодні", директор
2.  
БОГОВИК
Сергій Леонідович
05.11.1968
вища
член Партії «Відродження»
Торговельний комплекс «Центральний універмаг», генеральний директор           
3.  
ВОРОЖКО
Сергій Сергійович
22.06.1985 
Вища
 
член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
ПАТ «ДМКД»,
електромонтер
4.

ГОРБАРЕНКО                             Іван Львович                          01.09.1969              

Неповна вища  член ВО "Батьківщина"  КП КМР "Міськводоканал", заступник генерального директора
5.  
ГУРСЬКА           
Марина Гарріївна
08.01.1967
Вища
член політичної партії «Опозиціний блок»
Директор департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради      
6.
ГУСЄВ
Антон Сергійович
18.07.1985
Повна вища
член партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
Юрисконсульт, ТОВ "Юнітрейд"
7.
ДАРАДАН
Тетяна Миколаївна
30.11.1956
Вища
член політичної партії «Опозиціний блок»
Завідуюча КЗ "ДНЗ №31"
8.  
ДЕМЕНТЬЄВ
Дмитро Віталійович
03.03.1974
Вища
член Партії «Відродження»
Приватне підприємство «Аргопром-2000», директор                     
9. ДЕМІШЕВА                                  Олена Вікторівна                  
02.07.1983
 Вища  «Громадський рух «Народний Контроль» менеджер з регіонального розвитку, ДП "Жилком"
10.  
ДІДУР
Віталій Вікторович
26.09.1965
Вища
член політичної партії «Опозиціний блок»
Фізична особа – підприємець               
11.  
ДОНЕЦЬ
Олександр Євгенович
26.09.1981
Вища
Не є членом партії
(від Дніпродзержинської міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП»)
ПАТ «ДМКД»,
заступник начальника юридичного відділу
12.  
ДРОГОВОЗ
Андрій Андрійович
15.03.1968
Вища
Не є членом партії
(від Дніпродзержинської міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП»)
Заступник голови, начальник ревізійної комісії Благодійного фонду «Світоч Надії»
 
13.
ЗАЛЕВСЬКИЙ
Олександр Юрійович
12.07.1974
Вища
член політичної партії ВО «Свобода»
Секретар міської ради
                         
14.
ІВАНЧЕНКО
Андрій Григорович
08.04.1973
вища
«Громадський рух «Народний Контроль»
Товариство з обмеженою відповідальністю «МСС Україна», менеджер
15. 
КАПІНУС         
Валентина Іванівна
16.05.1957
Вища
член політичної партії «Опозиціний блок»
Провідний інженер, КВП КМР "Міськводоканал"               
16.
КИТАЄВ
Євген Анатолійович
23.02.1963
Вища
член партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»
ТОВ "Агросс", заступник директора                   
17.
КОВАЛЕНКО
Сергій Миколайович
28.03.1987
Середня
Безпартійний
(від Дніпродзержинської міської партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»)
Фізична особа-підприємець      Коваленко С.М.
18.
КРУТЬ               
Артур Валерійович
18.09.1987
Вища
член політичної партії «Опозиціний блок»
 Тимчасово не працює
19.
ЛЕВЧЕНКО
Тимур Владиславович
30.03.1986
Вища
 
член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
ПАТ " ДНІПРОАЗОТ",
начальник цеху з переробки аміаку
20.
ЛІСНИЧИЙ
Ігор Станіславович
29.08.1969
Вища
Безпартійний
(від Дніпродзержинської міської партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»)
ТОВ «Плазма-2005», заступник директора з правових питань    
21.
МАКСИМОВИЧ
Ігор Володимирович
16.03.1961
Професійно-технічна
член політичної партії ВО «Свобода»
Працівник по найму
22.
МЕТЕЛЬ
Олександр Олександрович
11.12.1978
Вища
член політичної партії «Опозиціний блок»
Автомийний комплекс, директор
23.
МИРШАВКА
Сергій Іванович
22.12.1974
вища
член партії ВО «Батьківщина»
Відкрите акціонерне товариство «Україна 2000», заступник директора
24.
НЕКЛЕСА
Олена Олександрівна
11.07.1992
вища
член ПП "Об'єднання "Самопоміч" Менеджер зі зв'язків з громадскістю медіа-відділу осередків Департаменту комунікації апарату виконавчого комітету ПП "Об'єднання "Самопоміч"
25.
ОЛЯНЮК
Олександр Сафронович
18.07.1970
вища
член ПП «Об`єднання «САМОПОМІЧ»
Фізична особа – приватний підприємець
26.
ПАВЛЮК
Сергій Михайлович
17.06.1979
Вища
член політичної партії «Опозиціний блок»
Помічник-консультант народного депутата України
27.
ПІДГУРСЬКИЙ
Михайло Іванович
03.04.1958
Вища
член партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»
Тимчасово не працює              
28.
ПЛОХОЦЬКИЙ
Сергій Володимирович
07.08.1973
Вища
член партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»
Фізична особа-підприємець
29.
ПОЛИНЬКО 
Микола Олексійович
12.05.1953
Вища
член політичної партії «Опозиціний блок»
 Адміністрація Заводського району, старший інспектор відділу житлово-комунального господарства
 
30.
ПОЛІВОДА
Юлія Петрівна
24.05.1985
вища
Позапартійна
(від Дніпродзержинської міської партійної організації політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ»)
ПАТ «ДМК»,
інженер
31.
ПРИСТУПА
Максим Юрійович
27.11.1983
Вища
 
член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду, головний енергетик
32.
ПУСТОВОЙТ
Андрій Михайлович
21.11.1961
вища
член Партії «Відродження»
ПАТ «ДНІПРОАЗОТ», заступник Голови правління – комерційний директор
33.
САМОЙЛЕНКО
Григорій Миколайович
16.07.1981
Вища
 
член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
ПАТ "ДМК", служба охорони
34.
САУСЬ
Костянтин Вікторович
13.03.1980
Вища
член політичної партії «Опозиціний блок»
Дочірнє підприємство «Центральний ринок м.Дніпродзержинськ» Дніпропетровської облспоживспілки, директор
35.
САХНО
Марина Миколаївна
25.11.1984
Середня
Позапартійна
(від Дніпродзержинської міської партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»)

Фізична особа-підприємець Сахно Марина Миколаївна

36.
СЕЛИЩЕВ
Володимир Миколайович
22.06.1961
Вища
член політичної партії «Опозиціний блок»
Приватне акціонерне товариство «Металургпромжитлобуд», директор
 
37.
СІДОРОВ
Сергій Леонідович
12.02.1963
вища
член партії «Відродження»
ПАТ «ДНІПРОАЗОТ», голова правління
38.
ТОРІШНЯ
Ганна Анатоліївна
01.05.1982
вища
«Громадський рух «Народний Контроль»
Начальник юридичного відділу КВП ДМР "Міськводоканал"
39.
УСАЧОВ
Олег Миколайович
16.11.1977
вища
член партії ВО
«Батьківщина»
Концерн «Воєнремсервіс», генеральний директор
40.
ХИТРОВ        
Андрій Миколайович
18.08.1971
Вища
член політичної партії «Опозиціний блок»
Тимчасово не працює
41.
ЧЕРНЯВСЬКИЙ
Віталій Григорович
27.09.1969
 
Вища
член партії ВО
«Батьківщина»
КП "Трамвай", директор
42. 
ШКУРЕНКО
Наталія Юріївна
04.01.1962
Вища
член партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»
ТОВ «Континенталь», фізична особа-підприємець,
директор