Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Список депутатів міської ради по фракціях

Створено: 2016-01-25 17:51:01Оновлено: 2017-11-20 15:13:13

СПИСОК

депутатів Кам'янської міської ради VІІ скликання по фракціям

станом на 17.11.2017

з/п

П.І.Б. депутата

Примітка

«Народний контроль»

 1.

БЕСПАЛЬЧУК Максим Григорович

 

 2.

ТОРІШНЯ Ганна Анатоліївна  

Секретар фракції

 3. ДЕМІШЕВА Олена Вікторівна

 Керівник фракції

«Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

 1.

ЗАЛЕВСЬКИЙ Олександр Юрійович

Керівник фракції

 2.

МАКСИМОВИЧ Ігор Володимирович

 

«Об’єднання «Самопоміч»

 1.

ОЛЯНЮК Олександр Сафронович

Керівник фракції

 2.

ПОЛІВОДА Юлія Петрівна

 

3.

НЕКЛЕСА Олена Олександрівна

 

«НАШ КРАЙ»

1.

ЛІСНИЧИЙ Ігор Станіславович

 

2.

КОВАЛЕНКО Сергій Миколайович

Керівник фракції

3.

САХНО Марина Миколаївна

 

«Українське об’єднання патріотів – «УКРОП»»

1.

ДОНЕЦЬ Олександр Євгенович  

 

2.

ВОРОЖКО Сергій Сергійович

Керівник фракції

3.

ПРИСТУПА Максим Юрійович

 

4.

САМОЙЛЕНКО Григорій Миколайович

 

5.

ЛЕВЧЕНКО Тимур Владиславович

Секретар фракції

6.

ДРОГОВОЗ Андрій Андрійович

 

«Опозиційний блок»

1.

ГУРСЬКА Марина Гарріївна   

Керівник фракції

2.

ПАВЛЮК Сергій Михайлович

 

3.

ДІДУР Віталій Вікторович

 

4.

КАПІНУС Валентина Іванівна

 

5. 

ПОЛИНЬКО Микола Олексійович

 

6.

КРУТЬ Артур Валерійович

 

7.

ХИТРОВ Андрій Миколайович

 

8.

СЕЛИЩЕВ Володимир Миколайович

 

9.

САУСЬ Костянтин Вікторович

 

10.

МЕТЕЛЬ Олександр Олександрович

 

11.

ДАРАДАН Тетяна Миколаївна

 

 «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»

 1.

КИТАЄВ Євген Анатолійович

Керівник фракції

 2.

ПЛОХОЦЬКИЙ Сергій Володимирович  

Заступник керівника фракції

 3.

ШКУРЕНКО Наталія Юріївна

Секретар фракції

 4.

ПІДГУРСЬКИЙ Михайло Іванович

 

5.

ГУСЄВ Антон Сергійович

 

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 1.

ЧЕРНЯВСЬКИЙ Віталій Григорович 

 Керівник фракції

 2.

ГОРБАРЕНКО Іван Львович

 

 3.

МИРШАВКА Сергій Іванович  

 Секретар фракції

4.

УСАЧОВ Олег Миколайович

 

«Відродження»

 1.

БОГОВИК Сергій Леонідович  

 

 2.

ДЕМЕНТЬЄВ Дмитро Віталійович   

 

 3.

ПУСТОВОЙТ Андрій Михайлович

 

 4.

СІДОРОВ Сергій Леонідович 

Керівник фракції

Депутатська група «Сучасне місто»

 1.

ДЕМЕНТЬЄВ Дмитро Віталійович  

 

 2.

ЛІСНИЧИЙ Ігор Станіславович

 

 3.

ПУСТОВОЙТ Андрій Михайлович

 

 4.

СІДОРОВ Сергій Леонідович

 

Позафракційні 

 1.

ІВАНЧЕНКО Андрій Григорович