Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Новини енергоефективної громади

Обмін досвідом в рамках розбудови енергетичної незалежності Обмін досвідом в рамках розбудови енергетичної незалежності

18-24 червня 2017 року в рамках проекту «Розбудовуючи спроможності для реформи енергетичного сектору: обмін досвідом Словаччини з Україною», який реалізується Словацькою асоціацією зовнішньої політики (Slovak Foreign Policy Association, SFPA) у партнерстві з українським Центром глобалістики «Стратегія XXI» та Асоціацією «Енергоефективні міста України» за фінансової підтримки SlovakAid, USAID, для представників органів місцевої влади, у тому числі і міста Кам’янського, було організовано ознайомчий візит до Словаччини для ознайомлення із кращими практиками енергоефективності місцевих муніципалітетів.

Конкурс міні-грантів в рамках проекту CLEEN Конкурс міні-грантів в рамках проекту CLEEN
Відкрито прийом заявок на конкурс енергоефективних ідей 
з міні-грантом для реалізації в 1000 євро.

Міжнародна спеціалізована виставка ЕКСПО – 2017  «Енергія майбутнього» Міжнародна спеціалізована виставка ЕКСПО – 2017 «Енергія майбутнього»

У 2017 році Україна стане почесним учасником Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕКСПО-2017», яка відбудеться в місті Астана (Казахстан) у період з 10 червня по 10 вересня цього року.

Міжнародна виставка електротранспорту та гібридів Plug-In Ukraine Міжнародна виставка електротранспорту та гібридів Plug-In Ukraine

7-9 квітня 2017 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, ст. м. «Нивки») відбудеться друга міжнародна виставка електротранспорту та гибридів Plug-In Ukraine.

Національна спеціалізована виставка-форум «Незалежна теплоенергетика» Національна спеціалізована виставка-форум «Незалежна теплоенергетика»

11-13 квітня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б) відбудеться четверта національна спеціалізована виставка-форум «Незалежна теплоенергетика».

На шляху до енергозберігаючої комплексної санації багатоквартирних будинків На шляху до енергозберігаючої комплексної санації багатоквартирних будинків

10 та 11 березня 2017 року у місті Києві в рамках проекту «Німецько-Українські енергоефективні будинки» Ініціативою «Житлово-комунальне господарство у Східній Європі» (IWO) за участю Німецького енергетичного агентства (dena) та Центром компетенції по крупним житловим масивам було організовано семінар «На шляху до енергозберігаючої комплексної санації багатоквартирних будинків»

Партнерство заради сталого розвитку Партнерство заради сталого розвитку

З 27 по 28 лютого 2017 року у місті Житомирі за підтримки проекту «Енергоефективність у громадах» Німецького товариства міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) відбулася конференція з обміну досвідом між консорціумами Дніпропетровської та Житомирської областей.

Модельні проекти Німецького енергетичного агентства в Кам’янському Модельні проекти Німецького енергетичного агентства в Кам’янському

Співвласники багатоквартирного житлового будинку №23 по вулиці Харківській приймають участь у проекті Німецького енергетичного агентства (dena) «Комплексна енергозберігаюча санація багатоквартирних житлових будинків в Україні».

Урядову програму «теплих» кредитів вдосконалено  та продовжено в 2017 році Урядову програму «теплих» кредитів вдосконалено та продовжено в 2017 році

08 лютого 2016 року уряд продовжив дію програми «теплих» кредитів на 2017 рік, передбачивши загальний обсяг фінансування у сумі понад 400 млн. грн, та удосконалив порядок надання відшкодування за нею.

Національна виставка енергоефективного будівництва та ландшафтного дизайну «ФАСАД-2017» Національна виставка енергоефективного будівництва та ландшафтного дизайну «ФАСАД-2017»

З 12 по 14 квітня 2017 року в місті Дніпро відбудеться Національна виставка енергоефективного будівництва та ландшафтного дизайну «ФАСАД – 2017».

Особливості впровадження проектів термомодернізації в бюджетних будівлях: практичні поради та рекомендації Особливості впровадження проектів термомодернізації в бюджетних будівлях: практичні поради та рекомендації

В рамках проекту ЄС «Угода мерів – Схід» 27 січня 2017 року було проведено дистанційне (он-лайн) навчання в форматі вебінару на тему: «Особливості впровадження проектів термомодернізації в бюджетних будівлях: практичні поради та рекомендації».

План дій сталого енергетичного розвитку міста Кам`янське на період до 2020 року План дій сталого енергетичного розвитку міста Кам`янське на період до 2020 року Участь міста у міжнародних проектах з підвищення енергоефективності Участь міста у міжнародних проектах з підвищення енергоефективності

Підвищення енергетичної ефективності та енергозбереження є одним з найважливіших стратегічних напрямків розвитку м. Кам’янського. Зниження споживання енергоносіїв є шляхом до енергетичної безпеки територіальної громади.

06 липня 2016
Енергомоніторинг-фундаментальна основа енергозбереження Енергомоніторинг-фундаментальна основа енергозбереженняВ місті проведено вебінар по запровадженню системи моніторингу енергоспоживання в бюджетній сфері16 червня 2016